Konferencja: Automatyzacja testowania – prawdy i mity

Chciałbym Cię zainteresować konferencją „Automatyzacja testowania – prawdy i mity”, która odbędzie się 29 listopada 2018 roku w:

Centrum konferencyjne
Golden Floor Plaza,Warszawa
Al. Jerozolimskie 123A,
Piętro XXII- SALA M3

Głos zabiorą:

  • Sebastian Małyska
  • Oleg Kulynyak
  • Piotr Ślęzak
  • Zbigniew Moćkun
  • Maciej Wyrodek
  • Michał Ślęzak

Spotkanie kierowane jest do:

osób związanych z obszarem testowania i zapewnienia jakości oprogramowania: testerów, test leaderów, test managerów, inżynierów testów i jakości oprogramowania, specjalistów i menedżerów QA, Quality Managerów, Scrum Masterów, programistów, inżynierów automatyzacji testów, analityków i architektów testów, szefów zespołów testerskich i liderów testów oraz analityków systemowych i biznesowych, kierowników projektów, projektantów i właścicieli produktów.

 

Prawdy i mity, oczekiwania i możliwości, doświadczenia i dobre praktyki – czyli cała prawda o automatyzacji testowania oprogramowania.

 

🎁Niespodzianka:

organizatorzy konferencji przygotowali niespodziankę dla słuchaczy podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Rejestrując się na tą konferencję pod adresem http://successpoint.pl/node/816#zarejestruj-si%C4%99 i wpisując ( Porozmawiajmy o it ) w pole Uwagi otrzymacie 15% rabat na wejściówki.

 

Więcej szczegółów na stronie konferencji – http://successpoint.pl/strefa_testera_automatyzacja_testowania

mm
Krzysztof Kempiński
krzysztof@porozmawiajmyoit.pl

Jestem ekspertem w branży IT, w której działam od 2005 roku. Zawodowo zajmuję się web-developmentem i zarządzaniem działami IT. Dodatkowo prowadzę podcast, kanał na YouTube i blog programistyczny.